BEZCHLOROVÁ ÚPRAVA VODY

Naše firma nabízí několik možností, jak efektivně odbourat časté dávkování chloru do bazénu. Bezchlorová úprava bazénové vody je hitem posledních let, informujte se o výhodách a rozmanitých možnostech vhodného čištění vody v bazénu.
Velmi spolehlivou metodou je všeobecně známá UV lampa, která je napojena na výtlačné potrubí a UV zářením působí na protékající vodu. Lampy dodáváme v různých velikostech podle velikosti bazénu. Při použití UV lampy omezíte používání chloru až o 80%. Informujete se o ceně ÚV lampy v našem ceníku.
Další s metod bez chlorové úpravy bazénové vody je úprava vody elektrolýzou slané vody. Elektrolýzou dochází k uvolňování volného chloru a k okamžité dezinfekci. Tímto způsobem ošetřená voda nezapáchá chemikáliemi a není třeba další používání chloru.
Voda v bazénu by měla být mírně slaná cca 3-4g na 1 litr.
Sůl se dodává ve 25 nebo 50 kg pytlích a sype se při napuštění bazénu popř. se dosýpá při větším dopouštění vody.
Instalace tohoto zařízení je velmi jednoduchá a nenáročná na prostor a lze namontovat i k stávajícím bazénům.

Nejméně známý je systém Laguna nebo Amur, toto zařízení pomocí elektronického systému produkuje neškodné kovové ionty, které dokáží zničit ve vodě přítomné řasy, bakterie a viry. Používání chloru omezí až o 90%. Zařízení je také velmi malé a nenáročné na instalaci a prostor.
Veškeré uvedené bez chlorové úpravy bazénové vody je nutné používat společně s pískovou bazénovou filtrací, která zajistí křišťálově čistou vodu po celý rok.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Poptávka