BAZÉNOVÉ PLACHTY A FOLIE

Dodáváme bazénové plachty a fólie na míru.
Vsaďte na solární fólii, jež zajistí rychlejší ohřev vody.

Na léto nabízíme solární bazénovou folii, která je určena zejména pro venkovní bazény, kde slouží k přikrytí bazénu a částečnému ohřevu vody. Solární folii nabízíme na míru v šířích 3m, 3,6m, 4m, barva modrá. Folie je plovoucí, průměr bublin 12mm.
Pro pravidelné a snadné odstranění solární folie z bazénu vám zajistíme navíjecí zařízení, které dodáváme v několika modifikacích - pevné, tj. pro pevnou instalaci pomocí hmoždinek, přenosné a mobilní (s kolečky). Tyto stojany jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli a plastových částí.
V zimě je vhodné bazén zakrýt krycí bazénovou plachtou, která je dodávána dle požadovaných rozměrů a tvarů přímo na míru. Bazénová plachta se dodává v provedení s uchycovacími oky po obvodu, která jsou doplněna gumovými napínáky, popř. je plachta vyztužena ocelovými lanky. Plachta je prodyšná a dodává se v modré nebo zelené barvě. Obraťte se na naše specialisty přes bazénové plachty a fólie a zvolte si ideální způsob zakrytí vašeho bazénu.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Poptávka